90lı Yılların Efsane X:Men Dizisi Yeniden Gündemde!

Dırı dırı dıı dıı dın!

İntro müziği kafanızda çalmaya başladı değil mi? 90lı yılların ve 2000lerin başlarının enfes animasyon dizileri furyasını bir hatırlayın, Batman TAS, Justice League TAS, Superman TAS, Spider-Man TAS ve tabii ki de efsaneler ötesi X-Men: The Animated Series! Daha yetişkin tarzı ve kompleks hikayeleriyle en canavar animasyon serilerinden birisi olmayı her zaman başardı X-Men TAS. Öyle ki, iki tane Dark Phoenix hikayesi uyarlaması izlememize rağmen hala bu dizinin The Dark Phoenix Saga uyarlamasının yanına bile yaklaşılamadı.

Diziyi hala özlemle ananlara müjde: dizinin yaratıcı ekibi, diziyi yeniden başlatmak için Disney ile görüşmeye niyetleniyor! Eski dizinin yapımcısı ve yönetmeni Larry Houston, “her şeyden önce, hikayeyi nerede bıraktıysak oradan devam etmek istiyoruz” diyor. Eğer proje yeniden canlandırılırsa kostüm ve çizimlerde de değişiklikler olabileceğini belirtiyorlar.

Henüz Disney tarafından bir açıklama gelmedi. Yaratıcı ekibin de Disney ile görüşmesinin henüz gerçekleşmediğini söyleyebiliriz. Ama tüm görüşmelerin bir an önce sonlanıp ufuktaki Disney+’a bir de X-Men animasyon serisi eklenmesini hevesle bekliyoruz!

Yorumlar