Bu da oldu: Lobo’ya dizi yolda!

Lobo tamam, sırada ne var?

Her stüdyonun süper kahraman türünden bir ısırık almaya çalıştığı bugünlerde, daha bu sabah Pennyworth dizisinden yayınlanan yeni fragmana ”Ya cidden Alfred’e dizi yapıyorlar, olaya gel.” diye tepki vermiştim. Hollywood bu tepkime Lobo dizisi ile cevap verdi. Şu sıralar Krypton’un ikinci sezonunda Superman’in dedesi ile kapışan Lobo, yine aynı kanalda kendi dizisinde esip gürleyecek.

Dizinin başrolünde yine Krypton’da karakteri canlandıran Emmett J. Scanlan var. İlk sezonu Krypton’un yürütücü yapımcısı Cameron Welsh yazacak. Syfy’ın Lobo dizisi duyurması sürpriz, ama dizi duyurması o kadar da sürpriz değil. Zira geçtiğimiz günlerde Happy! ve Russo biraderlerin yapımcılığını yaptığı Deadly Class dizilerini iptal ettiler. Ayrıca Syfy’ın en önemli dizilerinden olan The Magicians da final yapmak üzere.

Syfy bu dizilerin yerini Lobo ile doldurabilecek mi? İşleri çok kolay değil, çünkü dediğim gibi herkes kendi çapında bir süper kahraman dizisi veya filmi çıkartmaya çalışıyor. Bana göre Lobo’nun diğer işler arasından sıyrılıp tutunabilmesi sürpriz olur.

Yorumlar