Russolar Mutantları İstiyor!

 

Avengers: Infinity War ve dünyanın en çok hasılat yapan filmi olan Avengers: Endgame’in yönetmenleri olan Russo Kardeşler’in aklında yeni bir yolculuğa çıkma planı var gibi görünüyor; X-Men.

Marvel Sinematik Evreninin Captain America: Winter Soldier filmi ile başarılı bir giriş yapmışlardı. Bu başarılı film onlara Marvel’ın en büyük hikayesi olan Infinity Saga filmlerini yönetme fırsatı getirdi ve Russolar bu iki filmde de gayet iyi iş çıkardılar. Russolar, geçtiğimiz günlerde Reddit’teki Marvel Studios başlığı altında bir soru-cevap etkinliği düzenlediler. 5000’e yakın soru ve yorum alan bu etkinlikte bizlerin açısından can alıcı bir soru soruldu. “ethanplem” isimli kullanıcı Russolar’a “Şuan MCU’da bulunmayan hangi karakterin filmini yönetmek isterdiniz?” şeklinde bir soru yöneltti.

Russoların cevabı ise; “Biz her zaman biraz Wolverine hayranıydık.” oldu.

Hugh Jackman’in oynadığı Wolverine hayranlar tarafından o kadar çok sevildi ki oyuncu ve karakter birbirleriyle özdeşleştiler, bir efsane oldular. 2000’lerin başından beri X-Men karakterlerinin haklarını elinde tutan FOX da 2009’da X-Men Origins: Wolverine, 2013’te The Wolverine ve 2017’de de Logan olmak üzere üç solo film çekti. Jackman’in Wolverine’i Logan’ın sonunda ölmüştü ve yeniden canlanması gibi bir ihtimal kalmamıştı, ta ki Disney FOX’u satın alana kadar. Bu satın alımdan sonra Wolverine’in canlanacağı, X-Men ve Fantastic Four’un da MCU’ya geleceği haberini aldık ve birçoğumuzun çocukluk hayali gerçek oldu. Marvel’ın San Diego Comic Con’daki panelinde duyurulmasından sonra Russolar da hayranlar gibi gözlerini Mutantlar’ın üzerine dikmiş görünüyor ve şu ana kadar ki başarılarıyla X-Men ve Wolverine konusunda şüphesiz diğer yönetmenlerden bir adım önde olacaklar.

Yorumlar