Snyder&Capullo İkilisinden Gizli Proje

Son yılların en uyumlu çizgi roman ekibi olarak Scott Snyder & Greg Capullo ikilisini göstermek hiç de yanlış olmaz. Batman New 52  dergisiyle beş yıl boyunca ortaya koydukları harika işten sonra Dark Nights: Metal  ile bambaşka bir alemin içerisine soktular bizi. Ardından da Snyder son yılların en iyi Justice League çizgi romanlarından birine yazarlık yaparak çizgi roman okuyucularının zevkten dört köşe olmalarını sağladı. İkilinin DC Black Label için hazırladığı Batman: Last Knight on Earth  ise yavaş yavaş okuyucularıyla kavuşmaya devam ediyor. Greg Capullo’nun dediğine göre de, şimdi sırada tüm eski işlerinden bile daha iyi bir hikayeyle karşımıza çıkacaklar.

Greg Capullo’nun DC ile anlaşması bitmek üzereyken kendisi Twitter’dan yeni bir sözleşme imzaladıklarını açıkladı. Bununla da kalmadı, paylaşımında Scott Snyder’i de etiketledi ve kendilerinin şu ana kadarki en büyük  maceralarında tekrar beraber çalışacaklarını açıkladı.

Seriyle ilgili bildiğimiz her şey bu kadar ve muhtemelen sonbahardaki New York Comic-Con’a kadar bununla sınırlı kalacak. Fakat ikilinin tekrar bir Batman dergisinde buluşmalarını beklemek mantıksız olmaz. Sonuçta yaptıkları Batman dergileri inanilmaz sattı ve DC de bunun ekmeğini daha çok yiyecektir.

Peki sizce artık Batman’e verebilecekleri her şeyi verdiler, başka kahramanlara mı yönelmeliler, yoksa ölene kadar Batman dergileri mi çıkarsınlar? Fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz.

 

 

Yorumlar