İddialara Göre Kevin Feige ve John Krasinski Görüştü

Her şey Disney’in Fox’u almasıyla beraber John Krasinski & Emily Blunt çiftinin Redd Richards & Sue Storm olarak MCU’ya dahil olma hayaline düşmemizle başladı. Ama buna düşen sadece biz değil, aynı zamanda John Krasinski’ydi.

Emily Blunt gerek DC’de Wonder Woman gerek de Marvel’da Captain Marvel için hayranların gönlündeki süper kahramandı. Fakat burada bayrağı daha çok John Krasinski taşıyor. Kendisi her fırsatta rolü oynamak istediğini belirtirken son zamanlarda “Yönetmek ister miydin?” sorusuna da “Eğer o (Kevin Feige) benim yönetmemi isterse belki de bunu konuşmalıyım. Ama bu çok iyi yaptıkları bir iş ve ben gidişatlarını bozmak istemem” diye cevap verdi.

GWW’nin haberine göreyse, Feige birkaç haftadır çeşitli oyuncular, yazarlar ve yönetmenlerle buluşuyor. Geçen hafta Ant-Man 3’ü  Rick&Morty yazarı Jeff Loveness’ın yazacağı açıklanmıştı yani Kevin Feige’nin birileriyle görüştüğü doğru diyebiliriz. Habere göre John Krasinski de bu isimlerden ve ikisi de beraber çalışmaya sıcak baktığını belirtti. GWW’nin haberinde bunun dışında net bir bilgi yok.

Krasinski zaten Kevin Feige’nin radarında olan bir isim, kendisi Chris Evans rolü almadan önce Steve Rogers için seçmelere katılmıştı. MCU ile bir görüşmesi varsa da bunun %80 Fantastic Four için olduğunu da söyleyebiliriz sanırım. Fakat ben yönetmenlik için olduğunu sanmıyorum çünkü başrollerin yönetmenlik yaptığı MCU’da daha önce görülmemiş bir şey. Yazar ve oyuncu olaraksa Paul Rudd’u örnek verebiliriz çünkü kendisi iki Ant-Man filminde de senaryo ekibindeydi.

Umarız Krasinski ve Blunt çifti çizgi roman dünyasının en havalı süper kahraman çiftini beyazperdeye taşıyabilir. Bunun yanında Krasinski’nin alacağı hiçbir kamera arkası rolden de biz şikayetçi olmayız.

 

Yorumlar