Çizgi Kafe’de Bulunan Reklamlar Hakkında

  Merhaba, Çizgi Kafe olarak yavaş yavaş eski, uzun süreli ve umarız ki köklü bir site olmaya doğru ilerliyoruz. Bu zamana kadar da, eğer uzun süreli bir takipçimizseniz bileceğiniz gibi, sitede herhangi bir reklam bulundurmuyorduk. Ancak daha ilerisine de ne yazık ki geçemedik.

  Çizgi Kafe 2018 yılında aylık yaklaşık 25,000 civarı tekil ziyaretçiye ulaşabilen ve Türkiye'de popüler içeriklere değil de sadece çizgi romanlar ve çizgi roman etrafındaki medyaya odaklanan, ülkemizde örneği az olan "niş" websitelerinden bir tanesi. Ve çizgi roman dünyasını temel alan da tek site.

  Şu ana kadar sadece kendi ayaklarımızın üzerinde durup herhangi bir sponsorluk çalışmasında dahi bulunmadık ancak Çizgi Kafe'nin etki alanını büyütmek, daha fazla içerik, daha fazla bilgi ve yepyeni çalışmalar yapabilmek için bazı adımlar attık. Bunlardan bir tanesi de ne yazık ki Çizgi Kafe'de artık reklam gösterecek olmamız. Gelen reklam gelirlerini yeniden siteye yatırarak, Youtube kanalını güçlendirerek ve hepinizin aktif bir şekilde takip ettiği sosyal medya kanallarını daha da ilerleterek kullanmak istiyoruz ve sonrasında çok daha büyük planlarımız var.

  Ancak Çizgi Kafe'nin size reklam dayattığını düşünmenizi istemiyoruz. Reklamlara izin vererek Çizgi Kafe'ye destek olduğunuzu göstermiş olacaksınız. Dolayısıyla Ad-block uygulamalarınızda bizi beyaz listeye almışsanız ya da ilginizi çeken reklamlara tıklamışsanız, size minnettarız ve desteğinize layık olacağımızı bilmenizi isteriz. Eğer reklamlarımızı tamamen engellemek isterseniz, karar sizindir, bizimle olduğunuz için her halükarda mutluyuz 🙂

  Eğer reklamların nasıl engelleneceğini bilmiyorsanız, Google Chrome ya da Mozilla kullanıcısı iseniz Adblock ve Ublock uygulamalarını masaüstü tarayıcınıza yükleyebilirsiniz. Mobilde ise bazı adblock programları bulunsa da kişisel önerimiz yapılan testlerle en hızlı web tarayıcısı olduğunu göstermiş, kendiliğinden adblock programlı Brave Browser'ı ya da yine kendiliğinden adblock uygulamalı Opera Browser'ı öneririz. Emin olun, reklamları kapatmanız Çizgi Kafe'den alacağınız zevki birçok sitenin yaptığı gibi kısıtlamayacak.

  Ayrıca reklamlarla ilgili bir öneriniz, şikayetiniz ve rahatsızlığınız bulunuyorsa aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

  Son olarak, destek olmak istiyorsanız ya da Türkiye'nin en büyük Çizgi Roman içerik sitesine reklam vermek, sponsor olmak istiyorsanız, formdan bize ulaşmanızı istiyoruz.